Gyógyító lelkigyakorlatnak adtunk otthont

2020. július 15-19-ig a Németországból érkező Manfred M. Huber atya és Margaritha Valappila nővér vezetésével kétszáz résztvevővel ötnapos lelkigyakorlatra került sor plébániánkon.

2020. július 15-19-ig a Németországból érkező Manfred M. Huber atya és Margaritha Valappila nővér vezetésével kétszáz résztvevővel ötnapos lelkigyakorlatra került sor plébániánkon. Az indiai származású Margaritha nővér több évtizede vezet testet-lelket gyógyító lelkigyakorlatokat szerte a világon, nagy megtiszteltetés volt számunkra, hogy a Gál házaspár, mint szervezők meghívására városunkba is ellátogatott. Szívből kívánjuk, hogy a résztvevők lélekben megújulva folytassák keresztény életüket, átérezve a Gyógyító Krisztus szeretetét!

További hírek
© Szent Imre Plébánia 2011-2020 Minden jog fenntartva.